Главная » Заговоры на все случаи » Молитвы от злых чар в доме

Молитвы от злых чар в доме

30.09.2016 в 06:18 просмотров: 661 комментариев: 0 Заговоры на все случаи
Молитва от злого чарования
«Во имя Отца, и Сына, и Святаго Духа, аминь. Нравом причастник и апостолам наместник, апостолом быв, деяние обрел еси боговдохновенне, в видениях восход, сего ради слово истины исправляя, веры ради пострадал еси даже до крови, священномученице Киприане и Иустина, молите Христа Бога, избавите раба Божия от всякого злаго волхвования и колдования, от врага и супостата и всяких вредов, козней и зол, лик ангельский от художества волшебного обратился богомудре к познанию божественному, показався еси миру врач мудрейший и исцеления даруя чествующим тя, Киприане со Иустиною, с нею же молися Человеколюбцу Владыце очиститися и избавитися рабу Божию (имярек) от всякого злаго очарования, обаяния, колдования и волшебства, козни и всех злых действий, от сего часу и минуты по весь его век и на всю его жизнь, во веки и в век, аминь».
Молитва, аще кто в доме глумится
«Господи Боже спасения нашего, Сыне Боже живаго, на херувимах носимый, превыше всякаго начала, власти, силы и господства; Ты еси великий и страшный над всеми сущими окрест Тебе. Ты еси, поставивый небо, яко камору, Ты еси, сотворивый землю в крепости Твоей, исправивый вселенную в премудрости Твоей, трясый поднебесную от оснований, столпы же ее неподвижны; глаголай солнцу, не воссияет, звезды же запечатлеяй; запрещаяй моею и иссушаяй морю, иссушаяй его; его же ярости тает начало и власти, и камени сотрясошися от Тебе. Врата медные стерл еси и верия железныя сломил еси; крепкаго связал еси и сосуды его раздрал, и мучителя Крестом Твоим низложил еси, и змия удицею вочеловечения Твоего привлек еси, и узами мрака в тартаре посадив, связал еси. Сам убо, Господи, утверждение, на Тя, Господи, надежду возлагающих, крепкая стено на Тя уповающих; отступити сотвори, отжени и в бегство претвори всяко диявольское действо и всякое сатанинское нахождение, всяк навет сопротивный и надлежащия силы от крова сего и от обдержимых от него, и от обходящих пред ним, знамением страшные на демонов победы креста Твоего носящих и призывающих имя Твое благое; ей, Господи, легион бесов отгнавый и глухому и немому, демону и нечистому духу, удержавшемуся от человека изыти и исходу невозвратному быти, повелевый; все ополчение врагов невидимых наших потребивый, верныя же и познавшия тебе умудривый, се даю вам власть, еже попрати верху змиев и скорпиев и на всю силу вражию. Сам Владыко, высший всякого вреда и искушения, вся сущия в дому сем сохрани и, избавляя их от страха нощнаго и стрелы летящия, во дни от вещи во тьме преходящия, от страща и демона полуденнаго, до твоей раби, твоя рабыни и младенцы наслаждающияся, помощи и ангельским силам воинством храними, яко един все во единомыслии верно поют: „Господь мне помощник, не убоюся, что мне сотворит человек и паки не убоюся зла, яко Ты со мною еси, яко Ты еси, Боже, утверждение мое, крепкий обладатель и князь мира, отец будущаго века, и Царство Твое и Царство Вечное, и Тебе единаго есть царство и сила, и слава со Отцем и Святым Духом, ныне и присно, и во веки веков, аминь“
Фотографии по теме
Комментарии 0
avatar
Сильные привороты, заговоры и обряды. Гороскоп на сегодня. Портал о магии и магах, целителях, экстрасенсах, гадалках, колдунах. Новости в мире магии и мистики. © Mistik-Info. Мистический портал Mistik-Info.ru